OSP Spytkowo

W dniu 04.04.2017 o godz 13 30 zostaliśmy zadysponowani do miejscowości Bogacko w celu poszukiwań osoby zaginionej.

 

Nasze działania polegały na przeczesaniu lasu od miejscowości Bogacko do Kamionki. Następny teren do przeszukania to miejscowość Dziewiszewo - Kronowo. I miedzy tymi niewielkimi miejscowościami Nasz Prezes trafił na ślady roweru a następnie na rower poszukiwanej. Niezwłocznie poinformował o tym resztę załóg. Wszystkie siły skierowały się w wyznaczony obszar i po niespełna 40 min jedna z załóg Osp Kamionki odnalazła przestraszoną i wyziębioną Kobietę. Osoba ta niezwłocznie została przekazana załodze ZRM. Jak się okazało nasz Prezes na czerwonym rumaku ma też dobrego nosa. W działaniach udział brali:

- JRG Giżycko
- 2 zastępy OSP Spytkowo
- OSP Kamionki
- OSP Ryn
- OSP Sterławki Wielkie
- Policja
- Żołnierze z 15 GBZ
- ZRM Giżycko
- TWIN - MED z Giżycka
- JRG 15 Warszawa - Specjalistyczna Grupa Poszukiwawczo - Ratownicza.